Site is loading

POZNAJ NAS

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”50px” css_animation=””][vc_single_image image=”1945″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”” wph_animation_name=”none”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css_animation=”” offset=”vc_col-lg-offset-1 vc_col-lg-10″ wph_animation_name=”none”][vc_custom_heading text=”Adela i Filip to my!” font_container=”tag:h2|font_size:48px|text_align:center|color:%23000000|line_height:80px” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”” css=”.vc_custom_1558296330618{margin-bottom: 0px !important;}” el_class=”fw-300″][vc_custom_heading text=”Tworzymy razem zgrany duet młodych i kreatywnych twórców.” font_container=”tag:h3|font_size:18px|text_align:center|color:%23808080″ use_theme_fonts=”yes” css_animation=”” css=”.vc_custom_1558296340747{margin-bottom: 40px !important;}”]

Fotografia była na początku naszym hobby (Adela fotografowała już od 7 roku życia, od kiedy dostała pierwszy polaroid), z czasem stała się naszym sposobem na życie. Apetyt twórczy rośnie w miarę tworzenia 😉 Po dwóch latach do fotografowania dołączyło tworzenie filmów.

Prywatnie jesteśmy miłośnikami jazdy na dwóch kółkach 😉 Gdybyśmy tylko mogli to przyjechalibyśmy na Wasz ślub motocyklami!

W branży ślubnej jesteśmy już od 7 lat. Doświadczenie, jakie nabyliśmy przez te wszystkie lata pozwala nam wiedzieć gdzie i kiedy mamy się znaleźć podczas Waszego wielkiego dnia.

Bardzo cenimy dyskrecję – działamy niczym ninja! Uwielbiamy być świadkami Waszych emocji. Chcemy, żebyście nie tylko pamiętali jak wyglądał Wasz ślub, lecz także jak wtedy się czuliście.

Naszym zadaniem jest upewnić się, że fotografie z dnia ślubu są autentycznym i pięknym sposobem na zapamiętanie każdej chwili, a nawet przeżycie tych, których nie zauważyliście.

Kilka faktów o nas:
᛫ perfekcjoniści aż do bólu
᛫ kochamy motocykle!
᛫ pracoholicy
᛫ szwagier i bratowa
᛫ czy wspominaliśmy o motocyklach?!

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”50px” css_animation=””][vc_empty_space height=”50px” el_class=”d-none d-md-block”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”50px” css_animation=””][vc_empty_space height=”50px” el_class=”d-none d-md-block”][/vc_column][/vc_row]

Instagram

Follow Me!