Site is loading

FAQ

Jakie wykonujecie sesje?
Z wielką przyjemnością wykonujemy sesje: ślubne, zaręczynowe, rodzinne, portretowe, ciążowe <3 Uwielbiamy uwieczniać Wasze szczęśliwe dni takie jak dzień ślubu, chrztu świętego, imprezy okolicznościowe, urodziny i inne 🙂
Skąd jesteście? Jak wygląda sprawa dojazdu?
Mieszkamy w Warszawie. Dojazd gdziekolwiek nie stanowi dla nas problemu (jeśli nie samochodem to motocyklami 😉 )Dojazd do 40 kilometrów od Warszawy macie zawarty w cenie. Powyżej jest to 50 groszy za każdy kilometr.
Ilu fotografów pracuje podczas ślubu?
Nasz zespół liczy łącznie trzy osoby. Podczas reportażu fotograficznego lub filmowego pracują zawsze dwie osoby. Jeśli zdecydujecie się na pakiet fotograficzno-filmowy będzie nas trójka 🙂
Jak pracujecie na ślubie?
W branży ślubnej jesteśmy już od 7 lat. Doświadczenie, jakie nabyliśmy przez te wszystkie lata pozwala nam wiedzieć gdzie i kiedy mamy się znaleźć podczas Waszego wielkiego dnia. Bardzo cenimy dyskrecję – działamy niczym ninja! Uwielbiamy być świadkami Waszych emocji. Chcemy, żebyście nie tylko pamiętali jak wyglądał Wasz ślub, lecz także jak wtedy się czuliście. Naszym zadaniem jest upewnić się, że fotografie z dnia ślubu są autentycznym i pięknym sposobem na zapamiętanie każdej chwili, a nawet przeżycie tych, których nie zauważyliście.
Czy wykonujecie zdjęcia grupowe?
Wykonujemy i rekomendujemy aby je zrobić dla "Waszego dobra" 😉 ! Zdjęcia z rodzicami, babciami, ciociami, wujkami, chrzestnymi to wbrew pozorom podstawa! 😉 Oczywiście jeśli nie chcecie lub nie ma ku temu warunków nie będziemy nalegać.
Jak dużo zdjęć dostaniemy? Od czego zależy tak duża rozbieżność w ilości zdjęć (250-700) ?
Ilość zdjęć zależy od wielu czynników. Najważniejsze z nich to wielkość Waszego wesela, ilość zaproszonych gości oraz zapewnianych im atrakcji.
Przeciętnie jest to minimum 500 zdjęć.
Jak długi film dostaniemy?
Stworzyliśmy już bardzo dużo filmów ślubnych i lata doświadczeń nauczyły nas, że najbardziej optymalnym czasem reportażu filmowego jest około 25-30 minut. Jeśli jednak chcielibyście przedłużyć swój film ślubny, istnieje taka możliwość 🙂
Czy wykonujecie filmowe podziękowania dla rodziców?
Oczywiście! Mamy na swoim koncie już kilkanaście takich filmów i setki wypłakanych łez wzruszenia 🙂 Jeśli jesteście zainteresowani napiszcie do nas po więcej szczegółów. Stwórzmy razem niepowtarzalną pamiątkę!
Czy posiadacie zgodę na wykonywanie zdjęć i filmów w obiektach sakralnych?
Oczywiście! To podstawa w naszej pracy! 🙂
Czy posiadacie drona?
Posiadamy zarówno drona jak i doświadczonego operatora drona. Chętnie uzupełniamy nasze reportaże o ujęcia z lotu ptaka.