Site is loading

Hej, to my!

Adela & Filip
Nie lubimy za bardzo pisać osobie, ale spróbujemy 😉
Fotografia była na początku naszym hobby (Adela fotografowała już od 7 roku życia, od kiedy dostała pierwszy polaroid), z czasem stała się naszym sposobem na życie. Prywatnie jesteśmy miłośnikami jazdy na dwóch kółkach 😉 Gdybyśmy tylko mogli to przyjechalibyśmy na Wasz ślub motocyklami!

W branży ślubnej jesteśmy już od 7 lat. Doświadczenie, jakie nabyliśmy przez te wszystkie lata pozwala nam wiedzieć gdzie i kiedy mamy się znaleźć podczas Waszego wielkiego dnia.
Bardzo cenimy dyskrecję – działamy niczym ninja! Uwielbiamy być świadkami Waszych emocji. Chcemy, żebyście nie tylko pamiętali jak wyglądał Wasz ślub, lecz także jak wtedy się czuliście.
Naszym zadaniem jest upewnić się, że fotografie z dnia ślubu są autentycznym i pięknym sposobem na zapamiętanie każdej chwili, a nawet przeżycie tych, których nie zauważyliście.

Wasz ślub będzie niesamowity – wasze wspomnienia też powinny być!

Sesję z nami będziecie prawdopodobnie wspominać jako dość wyczerpujące fizycznie przeżycie, okraszone ogromną dawką śmiechu 😉

TESTIMONIALS

Patrycja & Albert

Vitae etiam litora facilisis montes sollicitudin mus libero netus condimentum odio, ex nulla faucibus dignissim ipsum parturient penatibus mollis posuere potenti convallis.

1 / 3

Agnieszka & Mateusz

Bardzo polecamy Adele Stories.
Adela z Filipem są bardzo otwarci dzięki czemu współpraca przebiegła w przyjaznej i luźnej atmosferze. Wychwycili wszystkie najważniejsze momenty uroczystości! Jak dla mnie.. najlepsi z najlepszych.
Adela, Filip - dzięki ! 🙂

2 / 3

Just another title

Quisque morbi malesuada litora tempor justo hendrerit id laoreet eros, mollis interdum cras phasellus massa ultrices torquent tempus facilisi viverra, ac velit curabitur rhoncus iaculis ornare ex ultricies.

3 / 3

AS SEEN IN